גוף חזק עמיד ובריא יותר

אימונים פונקציונליים מותאמים אישית להפחתת פציעות וגמישות שתאפשר לך תנועה חופשית בחיי היומיום

ממשי את זכותך ל-7 ימי ניסיון בחינם ותגלי כיצד לשפר את היציבה והתנועה שלך, כך שתיהני מאריכות ימים פחות כאב ופשוט תרגישי צעירה יותר

שיתופי פעולה

אימון פונקציונאלי ייחודי המחזק את שרירי הליבה ומשפר את רמת הביצועים הספורטיבים שלך ומאפשר לך לעסוק בספורט שנים רבות קדימה

האם במהלך אימון את מרגישה כאבים חזקים או מתמשכים? אולי את מתאוששת מפציעה והגוף שלך אינו מתאושש במהירות כמו פעם. אם זה נשמע לך מוכר, אז כנראה שאת עומדת לקרוא את אחד הדברים החשובים ביותר שקראת בחייך.

באימונים הפונקציונאלים של בסט פיטנס אנו משתמשים בידע מעמיק של הגוף ותנועתו הטבעית על מנת לעזור לכם ליהנות מפעילות גופנית ללא כאבים. על ידי התמקדות בטכניקה נכונה ותנועה מדויקת, את מקלה באופן משמעותי על ביצוע הפעילויות שבשגרה ומשפרת את ביצועייך בספורט שבו את נהנת לעשות.

בני גוף חזק ועמיד שיפחית את הסיכון לפציעות מתסכלות ושברים

אנו משתמשים בשיטות אימון חדשניות העוקבות אחר דפוסי התנועה הטבעיים של גוף האדם. המשמעות היא שגופך יעבור שינוי באופן בטוח ויציב, לגוף המסוגל להתרפא מפציעות קיימות ועמיד מפני פציעות ושברי מאמץ עתידיים.

תפקוד לקוי ופציעות נובעות משנים על גבי שנים של ביצוע אותן תנועות בצורה לא נכונה. הפוקוס שלנו הוא לאתר ולתקן את שורש הבעיה לכאב ולנוקשות הגוף. מה יוביל להימנעות מפציעות ומגבלות גופניות לטווח ארוך. את תישארי עם גוף חזק ובריא יותר, כך שתוכלי לחיות חיים מלאים יותר נטולי פציעות וכאבים.

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר (שווי ההטבה ₪1,050)

למה אנחנו יכולים לעזור לך להשיג גוף שעומד במבחן הזמן

אימון פונקציונאלי ייחודי המחזק את שרירי הליבה ומשפר את רמת הביצועים הספורטיבים שלך ומאפשר לך לעסוק בספורט שנים רבות קדימה

אזהרה:

האם אתה מתחיל להרגיש כאב במהלך אימון?

האם את חושבת שאת לא צריכה להיות מוטרדת מכאב קטן שקצת מציק? תחשבי על זה שוב! כאב זה הוא תמרור אזהרה שללא תיקון טכניקת התנועה הוא רק יתגבר ויביא עימו כאבים נוספים.

האם כבר שנים שאת לא מרגישה שיפור בתוצאות מהאימונים?

זה לא משנה באיזו פעילות גופנית או ספורט אתה עוסק, אנו נוכל להראות לך טיפים פשוטים שיעזרו לך לדלג בקלילות מעל רמתך הנוכחית ולהשתפר ברמות שאפילו לא חלמת עליהם.

מדוע בריא לך להתקדם בצורה חכמה יותר מאשר לדחוף את הגוף חזק יותר?

גלי את ההתאמות הקטנות שיאפשרו לך להגיע לרמה גבוה יותר בספורט שאת אוהבת לעשות ויתנו לך הרגשה חזקה מתמיד.

3 טיפים פשוטים שיעזרו לך להיפטר מכאבי הגב לתמיד

כאבי גב הם אחת התלונות הנפוצות ביותר שאנחנו מקבלים, ולכן מיקדנו את כל האנרגיות שלנו על מנת למצוא טכניקות פשוטות שתוכלי לתרגל כדי להיפטר מהכאבים.

חסוך אלפי שקלים מביקורים אצל כירופרקטים ופיזיותרפיסטים

תפסיקי לשים פלסטר על הבעיות האמיתיות. אנו יכולים להראות לך טכניקות לתנוחה ותנועה נכונה שיתקפו את שורש הכאב ויעצרו אותו לחלוטין.

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר (שווי ההטבה ₪1,050)

אנו מספקים שירות 5 כוכבים ללקוחותינו

בואי נעצים אותך בידע רב וכיצד להשתמש בו נכון כך שתוכלי לקצור את הפירות גם הרבה אחרי שתעזבי את הסטודיו

את יכולה להשתמש בניסיון והידע הרב שצברנו על מנת לטפל טוב יותר בגופך בטווח הארוך. אנו נחשוף טכניקות ספציפיות לשיפור היציבה, הנשימה ותיקון התנועה. זה יעזור לך ליהנות מאימון מבלי לחשוש שיום אחרי את תהי בביקור אצל הפיזותרפיסט או הכרירופרקט.

את תרגישי צעירה ואנרגטית יותר ותחושי פחות כאבים בכל יום שעובר. בנוסף את תשפרי משמעותית את ביצועיך בספורט או באימונים המועדפים עליך - בין אם זו הליכת בוקר, משחק כדור או כל תחביב ספורטיבי אחר.

את תקבלי אימון אישי המספק לך זמן ותשומת לב על מנת שתגיעי ליעדים שלך

אנו מבינים שכולם שונים ולכולנו מטרות וצרכים שונים. זו הסיבה שאנו נוקטים בגישה מותאמת אישית לכל מי שמגיע לסטודיו.

צוות המאמנים המומחים שלנו בונה עבורך תוכנית אימונים פרוגרסיבית שתיתן את הפיתרון הטוב ביותר לצרכים שלך. הם ידונו במצבך האישי ובכל בעיה או חשש שיש לך. לאחר מכן הם יתאימו תוכנית ספציפית שתעזור לך להגיע ליעדים שלך ושתשפר את ביצועיך הגופניים תוך הפחתה משמעותית בסיכוי לכאב או פציעה.

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר (שווי ההטבה ₪1,050)

מה המתאמנים שלנו מספרים

להלן מספר יתרונות נוספים שתקבלי משיטת ההדרכה הייחודית שלנו ...

בני גוף סופר חזק שלעולם לא נשבר

אנו נלמד אותך מהם השלבים הספציפים לחיזוק שרירי הליבה וחסינות הגוף ונעזור לך לחסל הרגלים רעים הגורמים לפציעות וכאבים חמורים

6 צעדים פשוטים וקלים לביצוע לתיקון יציבה לקויה

על ידי ביצוע 6 צעדים פשוטים אלה לעולם לא תצטרכי לדאוג בנוגע לבעיות הנובעות מיציבה לקויה כמו כאבים או בעיות בריאות לטווח הארוך הנובעות מכך

הגברי באופן דרמטי את הכוח והסיבולת

את לא תאמיני איזו השפעה עצומה תהיה לאימונים הפונקציונליים שלנו על גופך - את תהי חזקה מתמיד , בכושר וחיטוב מעולה ובעלת גמישות שתסייע לך לנוע בחופשיות אדירה!

המשכי לשחק בספורט האהוב עליך לאורך שנים

חוששת שתצטרכי לוותר על הספורט שאת אוהבת בגלל פציעה או כאב? עזרנו לעשרות מתאמנות להמשיך לעסוק בספורט אותו הן אוהבות ואנחנו יכולים לעשות את אותו הדבר בשבילך

מדוע האימונים הרגילים אינם עוזרים לך

השוק מלא בשיטות אימונים שאינן מתמקדות ביעדים הנכונים, הכוללות לימוד של תנועות שאינן טבעיות המסכנות את הגוף בפציעה קשה ויצירת כאבים כרוניים

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר (שווי ההטבה ₪1,050)

הצצה למתקנים המאובזרים שלנו

הקודם
הבא

ממוקמים במרכז פתח תקווה ללא בעית חניה

ההבטחה שלנו אליך - בואי תקבלי תוצאות או שנממן שבוע אימונים בחינם אצל אחד המתחרים שלנו בעיר

ב- Best Fitness חשוב לנו מאוד התוצאות. במקרה הנדיר שתרגישי שלא עשינו עבורך שינוי לאחר תקופת 7 ימי הניסיון בחינם, פשוט הודיעי לנו ואנחנו נשלם לך באופן אישי שבוע ניסיון אצל אחד המתחרים שלנו.

מדוע אנו מציעים כזו הצעה מופרזת? כי אנחנו יודעים שהזמן שלך חשוב ואנחנו מאוד מכבדים את זה. וגם אנחנו יודעים שאת רוצה תוצאות אמיתיות, ושאנחנו יצרנו דרך אימונים ייחודית שתביא לך את התוצאות האלו!

מנויים אוהבים את הסגנון הייחודי של האימונים הפונקציונליים שלנו ...

אושרת צברי
בחודשים האחרונים, נמצאת בתהליך של חיזוק הגוף וחיטוב אצל יחיאל . מאמן מקצועי מאוד הנותן דגש אישי ויוצר תכנית אימונים מותאמת על מנת לטפל ולחזק את הגוף . במהלך האימונים שם דגש חזק על טכניקה נכונה ומניעת פציעות במהלך ביצוע התרגילים . נותן הרבה מוטיבציה ותמיכה לאורך הדרך כדי להגיע לתוצאות . מומלץ בחום לכל מי שרוצה לקבל מענה אישי ,מקצועי ומותאם לשיפור מצבו הגופני !!
מור יהב
לפני כמה שנים נפצעתי, פציעה שגרמה לי להיות מרותקת 3 חודשים. לצערי נתקלתי ברשלנות מקצועית מצד המרפאה והמצב רק החמיר... אחרי הפציעה חוויתי כאבים כרוניים בגוף שדבר לא עזר. עלה בגורלי ונתקלתי ביחיאל, לפני שהתחלנו את המסע יחדיו היו לנו שיחות ותוך כדי התאים לי אימון שעזר לי. לבסוף התוצאה היא מעבר למצופה ומאחר וכמעט איבדתי תקווה .... כיום אני מצליחה לעשות תנועות בסיסיות שלא הצלחתי לעשות, שרירים התחזקו, היציבות השתפרה והכי חשוב עצם שבלטה וחזרה למקומה . אין ספק שמדובר פה על אדם מקצועי שמזהה בעיה ומתאים אימון נכון! אז תודה לך על אורח חיים טוב יותר שהחזרת לי, תודה שהכאב הכרוני כבר לא חלק מחיי ויותר מכל תודה שהפרדת אותי מהמשככי כאבים!!
עינת גרינבאום
אני הגעתי לסטודיו של יחיאל לשיקום של הקרסול אחרי תאונה . עברנו תהליך מדהים בייחד שהתחיל עם קביים וקרסול בתהליך החלמה . לא דמיינתי לרגע שאני אחזור לתפקוד מלא של הקרסול בזמן ככ קצר . ועל הדרך גם ירידה מדהימה במשקל. חוץ מהמקצועיות והיידע האין סופי של יחיאל האלוף גם קיבלתי מאמן שאפשר לסמוך עליו ❤
אור מרגוליס
היו לא הרבה מאמנים בחיים עד שהגעתי ליחיאל.. והתוצאות שלי מדברות בעד עצמן! הוא כבר הרבה יותר ממאמן! הסטודיו הפך לבית! הזדמנות טובה להודעות על מקצועיות. הקשבה. והתמיכה הבלתי פוסקת!
הקודם
הבא

ממשי את זכאותך ל-7 ימי ניסיון חינם + 30 דקות אישיות של "5 נקודות לבדיקת בריאות התנועה" לאיתור וטיפול במקומות הבעיתיים ושתרגישי שוב כמו בשנות ה-20 לחייך (שווי 1,050 ₪)

בואי להנות מ- 7 ימי ניסיון בחינם ללא כל מחויבות בסטודיו בסט פיטנס תהיה לך ההזדמנות לגלות את השיפורים האדירים שתוכלי לבצע בכל מה שקשור לחוזק, כוח, סיבולת, גמישות ותנועה המלווה ביציבה משופרת, לגוף שמתואם לביצועים מיטביים.

הנה מה שתקבלי במהלך 7 ימי הניסיון בחינם :

30 דקות אישיות של "5 נקודות לבדיקת בריאות התנועה"

האם גופך נאבק להתאושש מאימון? אחד ממומחי התנועה שלנו יעבוד איתך ויאבחן את בעיות התנועה בגופך. לאחר מכן נבנה תוכנית אימונים בהתאמה אישית שתפתור את כל הבעיות אחת ולתמיד כך שתוכלי סוף סוף לשוב ולנוע בחופשיות (שווי 250 ₪)

7 ימים של גישה בלתי מוגבלת לכל אחד ואחד משירותי ההדרכה שלנו -

זה כולל הדרכות קבוצתיות קטנות עם מאמנים מומחים ומפגש 1 על 1 באופן אישי, על מנת שנוכל לאמן אותך כמו שהתאמנת בשנות ה-20 לחייך! (שווי 450 ₪)

גישה למדריך האולטימטיבי שלנו : 8 מתיחות פשוטות למיגור כאב מפרקים, הגברת האנרגיה והפחתת שומן בגוף -

אנו ניתן לך עותק של הספר האלקטרוני שלנו החושף את המתיחות והצעדים הפשוטים שאת יכול לנקוט על מנת לעזור לך להפחית את הסיכון לפציעה, להסיר את כאבי הגב, הירך והמפרקים לתמיד, ולעלות את רמת הביצועים שלך! (ערך 80 ₪)

4 תנועות פורצות דרך שתוכלי לעשות ב- 15 דקות שפשוט יעיפו אותך -

הידעת שהאדם הממוצע בישראל עובר 1,837,045 צעדים בשנה! תנועה פשוטה זו יכולה להוביל למגוון בעיות ופציעות אם היא נעשית בצורה לא נכונה - לאחר בדיקת 5 הנקודות לבחינת בריאות התנועה, נלמד אותך 4 תנועות יצירתיות ופורצות דרך שיכולות לשפר באופן מיידי את הביצועים שלך ולאפשר לך להיות שמחה, בריאה וחזקה יותר (ערך - לא יסולא בפז)

אבחון תהליך הליכה -

אנו נסתכל על ההליכה שלך על מנת לעזור לך לבצע התאמות קטנות וקלות בהליכה היום-יומית שיעשו לך שינוי גדול אשר יפחית כאבים מיותרים וישפר לך את התנועה (כולל בדיקת 5 הנקודות לבריאות התנועה)

בנוסף, בתום 7 ימי הניסיון תקבלי מאיתנו סקירה מלאה על מנת להעריך את ההתקדמות שלך ... ונרכיב עבורך תוכנית שתוכלי להמשיך ולשפר את ביצועיך בספורט או באימונים המועדפים עליך - בין אם זו ריצת בוקר, משחק כדור או כל תחביב ספורטיבי אחר. (ערך 270 ₪)

אנו נוקטים בגישה אישית ומעניקים לכל לקוח ולקוח את הזמן והמיקוד המגיע לו. לכן אנו יכולים להרשות לעצמנו להציע רק מספר מצומצם של מקומות ל-7 ימי ניסיון. אז אל תתעכבי - פעלי עכשיו וגלי כיצד שיטות האימון הייחודיות שלנו יכולות לשפר את חייך!

ממשי את זכותך ל-7 ימי ניסיון חינם ותזכי להרגיש שוב כמו בשנות ה-20 לחייך

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר (שווי ההטבה ₪1,050)