גוף חזק עמיד ובריא יותר

אימונים פונקציונליים בקבוצה להפחתת פציעות וגמישות שתאפשר לך תנועה חופשית בחיי היומיום

ממשי את זכותך לאימון ניסיון בחינם בקבוצה ותגלי כיצד לשפר את היציבה והתנועה שלך, תיתחטבי ותתחזקי, וכך תיהני מאריכות ימים פחות כאב ופשוט תרגישי צעירה יותר

שיתופי פעולה

אימון פונקציונאלי ייחודי המחזק את שרירי הליבה ומשפר את רמת הביצועים הספורטיבים שלך ומאפשר לך לעסוק בספורט שנים רבות קדימה

האם במהלך אימון את כבר לא מרגישה את הרעננות של גילאי ה-20 שלך? אולי את מתאוששת מפציעה והגוף שלך אינו מתאושש במהירות כמו פעם. אם זה נשמע לך מוכר, אז כנראה שאת עומדת לקרוא את אחד הדברים החשובים ביותר שקראת בחייך.

באימונים הפונקציונאלים של בסט פיטנס אנו משתמשים בידע מעמיק של הגוף ותנועתו הטבעית על מנת לעזור לכם ליהנות מפעילות גופנית ללא כאבים. על ידי התמקדות בטכניקה נכונה ותנועה מדויקת, את מקלה באופן משמעותי על ביצוע הפעילויות שבשגרה ומשפרת את ביצועייך בספורט שבו את נהנת לעשות.

בני גוף חזק ועמיד שיפחית את הסיכון לפציעות מתסכלות ושברים

אנו משתמשים בשיטות אימון חדשניות העוקבות אחר דפוסי התנועה הטבעיים של גוף האדם. המשמעות היא שגופך יעבור שינוי באופן בטוח ויציב, לגוף המסוגל להתרפא מפציעות קיימות ועמיד מפני פציעות ושברי מאמץ עתידיים.

תפקוד לקוי ופציעות נובעות משנים על גבי שנים של ביצוע אותן תנועות בצורה לא נכונה. הפוקוס שלנו הוא לאתר ולתקן את שורש הבעיה לכאב ולנוקשות הגוף. מה יוביל להימנעות מפציעות ומגבלות גופניות לטווח ארוך. את תישארי עם גוף חזק ובריא יותר, כך שתוכלי לחיות חיים מלאים יותר נטולי פציעות וכאבים.

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים, יחזקו את שרירי הליבה, יחטבו ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר

למה אנחנו יכולים לעזור לך להשיג גוף שעומד במבחן הזמן

אימון קבוצתי פונקציונאלי ייחודי המחזק את שרירי הליבה, מחטב ומשפר את רמת הביצועים הספורטיבים שלך ומאפשר לך לעסוק בספורט שנים רבות קדימה

אזהרה:

האם אתה מתחיל להרגיש כאב במהלך אימון?

האם את חושבת שאת לא צריכה להיות מוטרדת מכאב קטן שקצת מציק? תחשבי על זה שוב! כאב זה הוא תמרור אזהרה שללא תיקון טכניקת התנועה הוא רק יתגבר ויביא עימו כאבים נוספים.

האם כבר שנים שאת לא מרגישה שיפור בתוצאות מהאימונים?

זה לא משנה באיזו פעילות גופנית או ספורט אתה עוסק, אנו נוכל להראות לך טיפים פשוטים שיעזרו לך לדלג בקלילות מעל רמתך הנוכחית ולהשתפר ברמות שאפילו לא חלמת עליהם.

מדוע בריא לך להתקדם בצורה חכמה יותר מאשר לדחוף את הגוף חזק יותר?

גלי את ההתאמות הקטנות שיאפשרו לך להגיע לרמה גבוה יותר בספורט שאת אוהבת לעשות ויתנו לך הרגשה חזקה מתמיד.

3 טיפים פשוטים שיעזרו לך להיפטר מכאבי הגב לתמיד

כאבי גב הם אחת התלונות הנפוצות ביותר שאנחנו מקבלים, ולכן מיקדנו את כל האנרגיות שלנו על מנת למצוא טכניקות פשוטות שתוכלי לתרגל כדי להיפטר מהכאבים.

חסוך אלפי שקלים מביקורים אצל כירופרקטים ופיזיותרפיסטים

תפסיקי לשים פלסטר על הבעיות האמיתיות. אנו יכולים להראות לך טכניקות לתנוחה ותנועה נכונה שיתקפו את שורש הכאב ויעצרו אותו לחלוטין.

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים, יחזקו את שרירי הליבה, יחטבו ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר

אנו מספקים שירות 5 כוכבים ללקוחותינו

בואי נעצים אותך בידע רב וכיצד להשתמש בו נכון כך שתוכלי לקצור את הפירות גם שנים רבות אחרי שתעזבי את הסטודיו

את יכולה להשתמש בניסיון והידע הרב שצברנו על מנת לטפל טוב יותר בגופך בטווח הארוך. אנו נחשוף טכניקות ספציפיות לשיפור היציבה, הנשימה ותיקון התנועה. זה יעזור לך ליהנות מאימון מבלי לחשוש שיום אחרי את תהי בביקור אצל הפיזותרפיסט או הכרירופרקט.

את תרגישי צעירה ואנרגטית יותר ותחושי פחות כאבים בכל יום שעובר. בנוסף את תשפרי משמעותית את ביצועיך בספורט או באימונים המועדפים עליך - בין אם זו הליכת בוקר, משחק כדור או כל תחביב ספורטיבי אחר.

את תשתתפי באימון בקבוצה קטנה המספק לך תשומת לב על מנת שתגיעי ליעדים שלך

אנו מבינים שכולם שונים ולכולנו מטרות וצרכים שונים. זו הסיבה שאנו נוקטים בגישה של קבוצות קטנות עד 10 אנשים המותאמת אישית לכל מי שמגיע לסטודיו.

צוות המאמנים המומחים שלנו בונה עבורך תוכנית אימונים פרוגרסיבית שתיתן את הפיתרון הטוב ביותר לצרכים שלך. הם ידונו במצבך האישי ובכל בעיה או חשש שיש לך. לאחר מכן הם יתאימו תוכנית ספציפית שתעזור לך להגיע ליעדים שלך ושתשפר את ביצועיך הגופניים תוך הפחתה משמעותית בסיכוי לכאב או פציעה.

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים, יחזקו את שרירי הליבה, יחטבו ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר

מה המתאמנים שלנו מספרים

להלן מספר יתרונות נוספים שתקבלי משיטת ההדרכה הייחודית שלנו ...

בני גוף סופר חזק שלעולם לא נשבר

אנו נלמד אותך מהם השלבים הספציפים לחיזוק שרירי הליבה וחסינות הגוף ונעזור לך לחסל הרגלים רעים הגורמים לפציעות וכאבים חמורים

באימון נכלול גם 6 תרגילים פשוטים וקלים לביצוע לתיקון יציבה לקויה

על ידי ביצוע 6 צעדים פשוטים אלה לעולם לא תצטרכי לדאוג בנוגע לבעיות הנובעות מיציבה לקויה כמו כאבים או בעיות בריאות לטווח הארוך הנובעות מכך

הגברי באופן דרמטי את הכוח והסיבולת

את לא תאמיני איזו השפעה עצומה תהיה לאימונים הפונקציונליים שלנו על גופך - את תהי חזקה מתמיד , בכושר וחיטוב מעולה ובעלת גמישות שתסייע לך לנוע בחופשיות אדירה!

המשכי לשחק בספורט האהוב עליך לאורך שנים

חוששת שתצטרכי לוותר על הספורט שאת אוהבת בגלל פציעה או כאב? עזרנו לעשרות מתאמנות להמשיך לעסוק בספורט אותו הן אוהבות ואנחנו יכולים לעשות את אותו הדבר בשבילך

מדוע האימונים הרגילים אינם עוזרים לך

השוק מלא בשיטות אימונים שאינן מתמקדות ביעדים הנכונים, הכוללות לימוד של תנועות שאינן טבעיות המסכנות את הגוף בפציעה קשה ויצירת כאבים כרוניים

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים, יחזקו את שרירי הליבה, יחטבו ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר

הצצה למתקנים המאובזרים שלנו

הקודם
הבא

ממוקמים במרכז פתח תקווה ללא בעית חניה

ההבטחה שלנו אליך - בואי תקבלי תוצאות שיתנו לך שיפור תנועה חיטוב וחיזוק שיגרמו לך להרגיש בגיל 20

ב- Best Fitness חשוב לנו מאוד התוצאות. אנו כל כך בטוחים שתגיעי לסוף האימון ניסיון בקבוצה בחינם ופשוט לא תאמיני לתוצאות שהשגת...וגם מרוצה עד הגג מהרמה הגבוהה של היחס והחוויה האישית שקיבלת ...

מנויים אוהבים את הסגנון הייחודי של האימונים הפונקציונליים שלנו ...

אושרת צברי
בחודשים האחרונים, נמצאת בתהליך של חיזוק הגוף וחיטוב אצל יחיאל . מאמן מקצועי מאוד הנותן דגש אישי ויוצר תכנית אימונים מותאמת על מנת לטפל ולחזק את הגוף . במהלך האימונים שם דגש חזק על טכניקה נכונה ומניעת פציעות במהלך ביצוע התרגילים . נותן הרבה מוטיבציה ותמיכה לאורך הדרך כדי להגיע לתוצאות . מומלץ בחום לכל מי שרוצה לקבל מענה אישי ,מקצועי ומותאם לשיפור מצבו הגופני !!
מור יהב
לפני כמה שנים נפצעתי, פציעה שגרמה לי להיות מרותקת 3 חודשים. לצערי נתקלתי ברשלנות מקצועית מצד המרפאה והמצב רק החמיר... אחרי הפציעה חוויתי כאבים כרוניים בגוף שדבר לא עזר. עלה בגורלי ונתקלתי ביחיאל, לפני שהתחלנו את המסע יחדיו היו לנו שיחות ותוך כדי התאים לי אימון שעזר לי. לבסוף התוצאה היא מעבר למצופה ומאחר וכמעט איבדתי תקווה .... כיום אני מצליחה לעשות תנועות בסיסיות שלא הצלחתי לעשות, שרירים התחזקו, היציבות השתפרה והכי חשוב עצם שבלטה וחזרה למקומה . אין ספק שמדובר פה על אדם מקצועי שמזהה בעיה ומתאים אימון נכון! אז תודה לך על אורח חיים טוב יותר שהחזרת לי, תודה שהכאב הכרוני כבר לא חלק מחיי ויותר מכל תודה שהפרדת אותי מהמשככי כאבים!!
עינת גרינבאום
אני הגעתי לסטודיו של יחיאל לשיקום של הקרסול אחרי תאונה . עברנו תהליך מדהים בייחד שהתחיל עם קביים וקרסול בתהליך החלמה . לא דמיינתי לרגע שאני אחזור לתפקוד מלא של הקרסול בזמן ככ קצר . ועל הדרך גם ירידה מדהימה במשקל. חוץ מהמקצועיות והיידע האין סופי של יחיאל האלוף גם קיבלתי מאמן שאפשר לסמוך עליו ❤
אור מרגוליס
היו לא הרבה מאמנים בחיים עד שהגעתי ליחיאל.. והתוצאות שלי מדברות בעד עצמן! הוא כבר הרבה יותר ממאמן! הסטודיו הפך לבית! הזדמנות טובה להודעות על מקצועיות. הקשבה. והתמיכה הבלתי פוסקת!
הקודם
הבא

ממשי את זכותך לאימון ניסיון בקבוצה בחינם + המדריך האולטימטיבי שלנו + הערכה מקצועית בסוף האימון (שווי 250 ₪)

בואי להנות מאימון ניסיון בחינם ללא כל מחויבות בסטודיו בסט פיטנס תהיה לך ההזדמנות לגלות את השיפורים האדירים שתוכלי לבצע בכל מה שקשור לחוזק, כוח, סיבולת, גמישות ותנועה המלווה ביציבה משופרת, לגוף שמתואם לביצועים מיטביים.

הנה מה שתקבלי במהלך האימון בקבוצה בחינם :

השתתפות באימון פונקציונלי קבוצתי ייחודי

תשתתפי באימון פונקציונלי מיוחד המשלב אספקטים של שיפור תנועה, גמישות, שיפור סיבולת והפחתת כאבים. במהלך האימון המאמן מאבחן את בעיות התנועה בגופך ויתן לך את הפידבקים הנדרשים לשיפור התנועה והפחתת נזקים עתידיים.(שווי 50 ₪)

גישה למדריך האולטימטיבי שלנו : 8 מתיחות פשוטות למיגור כאב מפרקים, הגברת האנרגיה והפחתת שומן בגוף -

אנו ניתן לך עותק של הספר האלקטרוני שלנו החושף את המתיחות והצעדים הפשוטים שאת יכול לנקוט על מנת לעזור לך להפחית את הסיכון לפציעה, להסיר את כאבי הגב, הירך והמפרקים לתמיד, ולעלות את רמת הביצועים שלך! (שווי 100 ₪)

בנוסף, בתום האימון תקבלי מאיתנו הערכה מקצועית על מנת להעריך את תפקודך באימון, ואיך תוכלי להתקדם, כך שתוכלי להמשיך ולעשות את מה שאת הכי אוהבת בצורה הטובה ביותר. (ערך 100 ₪)

כדי לשמור על הסטודיו כבוטיק שנותן יחס אישי למתאמניו, אנו מגבילים את מספר המקומות בקבוצה ל-10 מקומות בחודש. החודש נותרו מספר קטן של מקומות! אז אל תתעכבי - פעלי עכשיו וגלי כיצד שיטות האימון הייחודיות שלנו יכולות לשפר את חייך!

ממשי את זכותך לאימון ניסיון בקבוצה בחינם ותזכי להרגיש שוב כמו בשנות ה-20 לחייך

בואי לגלות שיטות ייחודיות של אימון פונקציונלי אשר ישפרו את ביצועיך הגופניים, יחזקו את שרירי הליבה, יחטבו ויפחיתו כאבים על מנת שתחי חיים מלאים יותר